Vonná svíčka Spolu v harmonii

Kód: 1454
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vonná svíčka “Spolu v harmonii” od Animal Home s autorskou ilustrací ©Doglover

lgoo fin-01

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka “Spolu v harmonii” od Animal Home s autorskou ilustrací ©Doglover

Popis vůně: Sytá ovocná vůně zralých tmavých hroznů dokáže navodit úžasnou atmosféru a pocit dobré nálady. Svíčka voní sladce opojně, hodí se pro dny všední i sváteční. Vůně doplňuje řadu koupelnové kosmetiky “Chvilka pro paničku” od Animal Home

Doba hoření, intenzita vůně: svíčka má vysoký podíl parfémových vonných esencí, které se postupně uvolňují a intenzita vůně je díky tomu velká. Krásně provoní interiér (byt, kancelář, pokoj). Doba hoření 25 - 30 hodin

Hmotnost: cca 380 g

Rozměry: průměr 75 mm x výška 88 mm

Materiál: vyrobeno z palmového vosku, použit bavlněný knot. Zdravotně nezávadný výrobek. Vyrobeno v ČR. Svíčka je ve sklenici ze skla vhodného pro výrobu svíček. Sklenice je po vyhoření svíčky čistá, lze ji dále využít jako dekoraci nebo v domácnosti na uskladnění různých věcí. Svíčku je dobré z bezpečnostních důvodů nenechávat vyhořet až na dno. Až vosk na dně vychladne, lze jej přendat kovovou lžičkou do aromalampy.

Palmový  vosk je 100% přírodní produkt. Neobsahuje chemické přísady, petrolej, ropné deriváty (narozdíl od běžných parafínových svíček). Na svíčkách vytváří vosk jedinečné obrazce z malých krystalů. Případné barevné odlišnosti jsou u přírodních svíček běžné a nemají vliv na kvalitu vůně a hoření.

Upozornění: nenechávejte nikdy svíčku hořet bez dozoru, nesahejte na sklenici hned po zhasnutí plamínků (mohli byste se spálit), nemanipulujte s horkou svíčkou (vosk by se vám mohl rozlít k jedné straně apod.). Nenechávejte svíčku v průvanu nebo u otevřeného okna. Dávejte pod svíčku k tomu určený tácek nebo podnos, nedávejte ji k hořlavým materiálům ani ji na ně nepokládejte.Svíčky nepatří do rukou dětem a pozor také na naše čtyřnohé miláčky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: