Vážení zákazníci, ve dnech od 13.7.2021 do 2.8.2021 máme dovolenou :-) Veškeré objednávky přijaté v tomto období budou expedovány od 2.8.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto plné zážitků. Váš Doglover.cz

Tvorba na zakázku

NA ZAKAZKU

Ať už si přejete svůj vlastní originální motiv na tričko, chcete zvěčnit celou Vaši rodinku v podobě originální ilustrace na přání nebo jste firma, chovatelská stanice či klub a máte zájem o logo, originální obal produktu, návrh tiskovin či vlastní kolekci oblečení od Doglover.cz, neváhejte nás oslovit.

Jaké služby Vám můžeme nabídnout?

 PRO JEDNOTLIVCE 

  • Ilustrace na zakázku

Nechte si od nás nakreslit Vašeho miláčka nebo rovnou celou Vaši rodinku, Naši kresbu Vám zašleme samostatně v digitální podobě v dostatečně velkém formátu pro tisk minimálně na formát A2. V případě zájmu pro Vás následně můžeme i vyrobit, kterýkoliv z našich produktů s výsledným motivem nebo pro Vás npř. Zajistit tisk na plátno.

Cena: od 1500 Kč / ilustrace 

Výše ceny se mění s ohledem na složitost ilustrace (npř. Počtu osob, vybraném stylu apod.)

 PRO FIRMY, CHOVATELSKÉ STANICE, KLUBY A ORGANIZACE 

  • Potisk textilu (a dalších produktů z naší nabídky) Vámi dodanou grafikou - od 10 ks.
  • Ilustrace na zakázku
  • Tvorba logotypu a korporátní identity
  • Návrh letáků, plakátů, vizitek a jiných merkantilií vč. možnosti zajištění tisku
  • Obalový design
  • Design webu vč. jeho nasazení (vlastní CMS nebo WP)
  • Další práce dle domluvy

Ceny jsou velmi individuální a závislé na rozsahu projektu a typu spolupráce.

V případě zájmu o přesnou kalkulaci nebo více informací nás prosím neváhejte kontaktovat s konkrétní poptávkou na email daniela@doglover.cz.

 

hlava na web_6Martin, který bude mít Váš projekt na starost se grafickému designu a ilustraci věnuje již přes 10 let, během kterých nasbíral zkušenosti na stovkách realizovaných projektů pro české i zahraniční firmy (mimo jiné npř. Česká Spořitelna, Škoda Auto, Kapsch, Dinotoys a další).

Věříme tedy, že se svěříte do dobrých rukou a výsledek Vám přinese radost i užitek :)

 

Jak by to mohlo vypadat?

Naši práci jistě znáte dobře z našich produktů, ale zde přikládáme několik málo dalších ukázek ze zakázkových prací. Chcete-li vidět více našich referencí, napište nám jaký typ projektu poptáváte a rádi Vám relevantní reference zašleme na Váš email.