Děkujeme všem za trpělivost!! Již jsme zpátky v sedle :-) Daniela

O NÁS

Doglover.cz, to jsou originální produkty s autorskými motivy pro všechny milovníky zvířat z dílny malé rodinné firmy, které jsou tvořeny s láskou a maximální péčí lidmi, pro které jsou zvířata největší životní Vášní.

Doglover.cz vznikl na konci roku 2018 jako značka a internetový obchod s oblečením pro milovníky pejsků, kterým jsme si chtěli splnit svůj sen. Chtěli jsme tvořit něco, co bychom rádi sami nosili nebo měli doma a na co bychom mohli být pyšní. A tak jsme začali tvořit, navrhovat a vyrábět. V jednom malém pokoji v našem rodinném domě, který sloužil jako dílna, sklad a pracovna v jednom. Díky obrovské podpoře a zájmu našich úžasných zákazníků jsme se ještě v průběhu našeho prvního podnikatelského roku stěhovali do větších výrobních prostor, abychom mohli efektivně uspokojit poptávku, na kterou už jeden malý pokoj nestačil. Postupně jsme rozšířili sortiment o produkty pro milovníky koček (catlover) a pro milovníky koní (horselover) nebo třeba o značku kosmetiky a těch nejvoňavějších svíček pro páníčky “AnimalHome”. Neustále se snažíme naše výrobky zdokonalovat a vymýšlíme další věci, které vám budeme moct nabídnout.

DogLover prošel změnami v průběhu léta 2021. Aktuálně jsem tu pro vás já, Daniela. Jako podpora na telefonu, výroba a spravuji sociální sítě :-) Martin, který dal DogLover-u duši svými ilustracemi a podporou bude pomáhat z povzdalí pořád, ale protože je život někdy složitý každý jsme se vydali svou vlastní cestou. Výhledově budeme nabízet produkty i s ilustracemi dalších nadaných lidí z ČR. A budeme rozšiřovat sortiment v HandMade sekci :-)

 

 

 

Martine, děkuji Ti za veškerou podporu a pomoc v plnění snu. 

rodinka